2004, olej na lepenke, 43x61 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
1997, akvarel na papieri, 24x64 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
Autorský štítok na zadnej strane diela.
1980, akvarel na papieri, 45x65,5 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
olej na lepenke, 33x46 cm, značené vpravo dole „Horyna“
1973, litografia na papieri, 30x20 cm, značené vpravo hore v doske „D. V.“
tempera na papieri, 46x66 cm, značené vpravo dole „Škatulár“
1958, olej na plátne, 60x80 cm, značené vľavo dole „Ivan Šafranko 58“
1970, olej na lepenke, 30x86 cm, značené vľavo dole „Ctibor Krčmár“
1996, akryl na plátne, 60x39 cm, značené vpravo dole „Herényi 96“
1993, olej, koláž na plátne, 70x70 cm, značené vpravo dole „Herényi 93“
1966, farebná serigrafia na papieri, 13x17 cm, značené vpravo dole „M. Želibská-Vanči 1966“
1975, akvarel na papieri, 14x10 cm, značené vpravo dole „1975 V. Kraicová“
1989, kombinovaná technika na lepenke, 51x42 cm, značené vpravo dole „A. Klimo“
1966, serigrafia na papieri (142. nátlačok z nákladu 150), 28,5x20 cm, značené vpravo dole „A. Klimo 66“
1966, farebné pečiatky na papieri, 27x19,5 cm, značené vstrede „Klimovci“